Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2722386
čini se da u mnogim hrvatskim pederima čuči jedna ponosna hrvatica. :predsednik:

Slika

..prvotno san Europljanin, a tek unda covik pa unda tamo neki Hrvat. Nema šanse da cu primiti izbjeglice. Ovo medijsko pranje mozga ne ferman, a Oto se već žestoko provodi (u medijima i serijama te filmovima \juzno\europskih produkcija) otkako je Nasta cirkus u od Libije do Sirije, a taj cirkus je dokazano u režiji Amerike, Saudijaca, Turaka i naravno - Izraelaca.. Zašto da ih primamo? Kome je u interesu te rasplodne divljake uzdržavati usred Europe koja je ionako ekonomski zdrmana?

odgonjaj sa svojoj svitskon ljevičarskom uravnilovkon. Stvari su vrlo jednostavne, biološki i kulturno, ovih redon: Europljanin, Hrvat (koji kupuje hrvatsko i ponekad plati poreze), i posve nevažno oli si peder, lezba ili rasplodni kadar. Dotle je to pitanje kuranskog razmnozavanja onih pantagana sa Istoka na prvon mistu.

ti si fašist. I to onaj izvorni. Brines se za pantagane sa Istoka? Hodi lijepo reci Amerima, Izraelcima, Turcima i Saudijcima neka prestanu opskrbljivati ISIL.. Podijeli im lijepo kondome. Zamoli Nijemce neka tim divljacima malo daruju know how oko upravljanja društvom. Neka ostanu tamo gdje jesu.

ajde dosta, ne podrivaj vise ovaj narod i ovaj kontinent koji ti toliko omogućuju i dopuštaju da seres na uzajamno nam obogaćenje i spoznaje.


---------------

Šta će jedan polupismeni ilegalni imigrant bez škole, koji ne priča lokalni jezik, koji ne razumije našu kulturu raditi ovdje? Hajde nek mi netko od vas "humanitaraca" to objasni.

Šta će taj ovdje raditi pored horde nezaposlenih sa diplomama, magisterijima, pa čak i doktoratima.

Ništa, odgovor je ništa. Sjedit će na ulici, čekati od države da mu pokloni naš novac, a u slobodno vrijeme dilati drogu, prosijačiti, pljačkati, drogirati se, silovati i ubijati. A pored svega toga će i "krasiti" naše ulice svojom pojavom.

Ne trebaju nama takvi, a većina je takva, pogledajte ih samo! Jeste bili u Trstu u zadnje vrijeme? Možda bolje da niste, jer biste se šokirali. Ovo na što liči Trst je sramota, jadni mi ako to čeka i nas u Hrvatskoj. Agresivni ilegalci, degenerici, psihopati na svakom koraku, samo gledaju koga bi opljačkali i pokrali.


-------------

Apropo Bosne, ona je jako širok pojam i ne treba generalizirati ali kao ni domicilni Hrvati, nisu svi radišni niti ukorporirani u europsko nasljeđe.
Za primjer jedno bivše srpsko selo ovdje koje su naselili Hrvati iz srednje Bosne, ne rade ništa jer svi imaju čopor djece pa su socijale i doplaci izdašni, u 20god se nisu integrirali 0% a niti ta njihova djeca pokazuju znakove integracije, jezikom niti ponašanjem, visina IQ izrazito upitna, možda je veća ali je ovako nisko kako izgleda je odraz slabog obrazovanja.
I bog da mi prosti, dobar dio ih izgleda kao da su rođeni mješanjem genetskog materijala bliskih srodnika.
#2722387
Zašto je tako teško priznati da su kulturološke razlike prevelike? Zašto smo prisiljeni biti toliko politički korektni prema tihim agresorima? Tko kaže da bilo koja država mora primati imigrante? Gdje je pošo etnocentrizam? Zar će te me prozvati rasistom ako kažem da želim da Europa bude bijela, Afrika crna, a Azija žuta ?

-----------------

Osobe muslimanske vjeroispovijesti treba pod hitno deportirati iz Europe prije nego im Europljani počnu razbijati glave i slati ih u logore.

---------------------

A u čemu smo mi domicilni stanovnici Europe krivi? Mi ne tražimo nikog da se klanja 4 puta na dan nekoj halucinaciji s velikom batinom, niti da se obrežemo, a posebno ne damo da obrezuju curice i tu svatko može reć što želi, žene mogu nosit minice, pederi se žene i posvajaju, svi bez straha da ce naići (z)vjerska policija s mačetom i konopom. Budimo realni, to je veliki sukob ideja i ideologije. Dok se jedni borimo riječima, drugi već niz godina izazivaju teror i strah, vade noževe. Nemamo mi veze s američkim invazijama, niti su išta krivi nedužni civili. Ovdje ne smije zavladat šerijat, zašto bi se mi pederi pokorili tome? Nema to veze s rasom, već kulturom i ratom ideja za 21. stoljece. Neki se ne želimo vratit u 7.stoljece čobana. Marš
#2722410
obrana časti sinjske alke edition

slušaj puležan... ja ovaj clanak vidim ka otvorenu provokaciju i nista vise :| manjim djelom me ljuti jer sam gay a većim dijelom jer se vriđa nešto sta ne zaslužuje vrjeđanje... Sinjani koje ja znam, ne pederi iz sinja nego punokrvni parvi fetivi.... su divni ljudi prvo, jesu i tvrdi i ponosni, ali i masu srdačni i na kraju dana su dobri i prijatelji i ljudi, i pomoce ti i stat ce za tebe.
S druge strane ja Alku dozivljavam ko nesto svoje, ko dio svog identiteta (iako sam fetivi Splicanin), dio svoje kulture i tradicije i smetat ce me uvik kad se neko, biloko, sprda i ruga s njom na ovaj ili onaj nacin.


--------------------------

Sinjska alka temelji se na tradiciji utemeljenoj na srednjovjekovnim idealima viteštva, čiji su postulati vjera, čast i plemenitost. A opet, viteški kod se nikad ne preispituje, nego se štoviše romantizira i uzima kao primjer "savršenog" ponašanja. Pojmovi homoerotike nekako izbjegavaju tu temu. Dok alku napadaju. Jer je hrvatska, pa se to može.
Upisana je u UNESCO-vu listu nematerijalne baštine, i kao takva bezrezervno treba biti poštivana i očuvana, jerbo se tradicija temelji na konstantnosti i konzistentnosti. Nepromijenjivosti.
Mijenjati tradiciju, kao što autor članka predlaže, znači mijenjati čitav karakter manifestacije, te ju promijeniti od tristogodišnje tradicionalne viteške igre u travestiju.
Da, tradicija može biti nefer, može biti u krivu, čak i potpuno neispravna, ali smatram da treba biti očuvana kao podsjetnik na to vrijeme u kojem je pustila korijene.

Da se razuijeno, možemo se ponositi stvarno pozamašnom količinom tradicije na svojim prostorima, a opet se ponovno napada alku. Zašto?
Zašto autor nije napao Hvarske benediktinke (?) i njihovu čipku od agave? Jer su časne? Ili zato jer taj tekst nije dovoljno provokativan.

I konačno, bilo kakvo spominjanje satiričnosti navedenog teksta smatram apsurdnim. Jer satira se veže uz trivijalne stvari iz svakodnevice, ili na politička zbivanja. Ne za kulturno nasljeđe. Takav način razmišljanja samo pokazuje nepoštovanje, nerazumijevanje i bespotrebno hejtanje.


------------------------

Taj Duhaček je seksualna svinja i neznalica povijesti, ukratko idiot. Da nije bilo alkara i takvih, ne bi ovi hrvatski prostori danas bili naši i liberalna zemlja, vec bi bila muslimanska džamahirija i svima bi nam bilo daleko teze tu. Hrvati su bili štit od Osmanlija - ludih krvolocnih silovatelja, koji su rezali noseve krscanima i slagali kule od lubanja, ima ih i tu. Dijelove tijela nosili svom sultanu za zlatnike, silovali zene i otimali djecake da budu janjičari. Nas nikad nisu porazili, porobili su i poislamili sve istocno od nas, ali nase zemlje nisu pokorili. Mi smo bili stit Austriji i cijeloj Europi Rugati se precima koji su za nas tada ginuli i obranili nas od strahota je izuzetno jadno i nedomoljubno. Duhacek tebe bi trebalo na stup srama
#2722411
bio na mi mohodu,..prekrasno, sjećam se kad mi je tenk opalio u kuću u vukovaru, a mi bili u podrumu u drugom dijelu kuće,...meni je kao klincu pukla dijafragma i želudac ušao u jednjak...dobio hijatus herniju od detonacije...i ovi koji sad pljiju po mimohodi IAKO STE PEDERI I LEZBE IMAJTE BAR MALO NACIONALNOG IDENTITETA...SRAM VAS BILO,...ŠTA DA SU VAS SRBI POSLIJE SVEGA ZAROBILI I SILOVALI, SEKSUALNO ZLOSTAVLJALI I REZALI VAM SPOLNE ORGANE, KAO ŠTO SU MNOGIM VUKOVARCIMA...SRAM VAS BILO JOŠ JEDNOM, TOTALNE STE LIGNJE I IDITE ONDA U SRBIJU KAD VAM JE TOLIKO MILA...
#2722412
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722405#p2722405]antibiotic napisao:[/url]Sada si me zaintrigirao da se registrujem :lol:
gay. hr je zapravo dejting sajt? :nerd:
camu ona glupa pitanja u registraciji kao u djackom spomenaru tipa sta je za mene ljubav i sta moja majka uvjek kaze ?
to je valjda hrvatska verzija gayromea. uostalom, šta tvoja majka uvijek kaže? ^^

iako, imaju ti profili svoju svrhu. pa recimo naletiš na ovo :lol:

Najbolja osobina mi je
Iskrenost.

coming out u ormaru
#2722413
ontologija gaća

Fakat svake gaće (i drugi odjevni predmeti) nisu iste i smiješno je to tvrditi, često jeftinjaci izgube boju nakon dva pranja i počnu se raspadati po šavovima nakon pet pranja, doduše može se isto dogoditi i sa skupljom odjećom ali rjeđe jer ipak brendovi traže određeni stupanj kvalitete da opravdaju cijenu, ali isto je tako činjenica i da se za manje novca nađe kvalitetan nebrendiiran ili manje poznat brendiran komad kao što je činjenica i da jedne CK gaće apsolutno ne vrijede 200kn koliko koštaju, plaćaš brend a ne kvalitetu.
E sad, svakom na volju, jel mu bitno da mu iz hlača viri brendirani waistband ili da malo niže u stražnjem džepu ostane više para.

I nije uopće poanta u brandu već odabrati ono što ti paše tijelesnoj konstituciji, i onda je to sexy a ne brend. Tko ima malu guzu onda treba izabrat neke low rise i nema nikakvih curenja :lol:
Za bujniju ili sportsku guzu treba izabrati neki "dublji" model i sve 5 ^^
#2722416
te paranoje iz putinove Savuškine kako ameri, izraelci podržavaju i opskrbljuju isis isil monstrume većina exjugovića bilo koje nacije i vere da su puši. tu nema razlike između prosečnog kos. albanca i srbina a nekmoli srbina, hrvata, bošnjaka, makedonca

meni u zadnje vreme se samo pozitivnije izdvajaju većina Crnogoraca uz Slovence....

p.s.inače, Hrvatska se u novije vreme izgleda takmiči s orbanovom Mađarskom za kandidate za izbacivanje iz EUa i NATOa, ako ovako nastave ili budu još gori...... uvek ima putina..... izgleda ne samo za Srbe.....

a ono "porobili su i poislamili sve istocno od nas,",naučili smo da su srbi, crnogorci, makedonci, grci, bugari, rumuni, moldavci, ukrajinci....poislamljeni..... :lol:
#2722443
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722412#p2722412]Srklet napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722405#p2722405]antibiotic napisao:[/url]Sada si me zaintrigirao da se registrujem :lol:
gay. hr je zapravo dejting sajt? :nerd:
camu ona glupa pitanja u registraciji kao u djackom spomenaru tipa sta je za mene ljubav i sta moja majka uvjek kaze ?
to je valjda hrvatska verzija gayromea. uostalom, šta tvoja majka uvijek kaže? ^^

iako, imaju ti profili svoju svrhu. pa recimo naletiš na ovo :lol:

Najbolja osobina mi je
Iskrenost.

coming out u ormaru
Mogu reci da sam se brzo smorio :lol:
Nisam nista postovao, sajt je nekako je nepristupacan u samom startu, ne mogu ni Avatara da postavim ..., do snobovstine jos nisam ni stigao. Uostalom, nisam se registrovao da bih trolovao na politickim i aktivistickim temama :smug:
#2722467
zanimljivo kako Hrvatska ima još gori gej forum od ovog srpskog, ali zato bolje aktiviste od ovih u Srbiji.....
na tom Gay.hr izgleda zavladali onaj Deni 19...nešto... tj. mita danielbl, Crucified Skin, Albion, Sandy.... ili njihovi klonovi....

ah, kad se setim kako ih je moderator Maas znao hendlati.....
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2722475
Gde su sada ljudi da komentarišu što otvaraš teme vezane za Hrvatsku kada ismevaš lokalne budale... :cekam:
#2722477
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722456#p2722456]Srklet napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722443#p2722443]antibiotic napisao:[/url]Uostalom, nisam se registrovao da bih trolovao na politickim i aktivistickim temama :smug:
onda boravak da gay.hr-u doista nema ama baš nikakvog smisla. :lol:
pa nije da nema, vidim ima lipog svita :meda:
a i mnogi vole cajke znaci opusteno :lol:
#2722769
OMG OMG! ima čak i hrvatski srbin koji misli da je bolji od srba u srbiji jer živi u hrvatskoj! :lol:

Naravno da pripadam hrvatskom kulturnom prostoru, moji su tu 500 godina i nismo Servo-Turci kao vi, sačuvasmo originalne običaje i genetiku :) Ipak je tvoju zemlju malo teže staviti u isti koš s pojmom "kultura" Što se vidi i po tome što naplaćujete pljeskavice dvostruko više izbjeglicama :) Uostalom, tko bi uopće htio ostati u zemlji koja ima infrastrukturu 19. stoljeća, a količina smeća na ulici premašuje broj izbjeglica? Zašto uopće komentiraš, ne moraš li raditi za 200€ ili tako nešto? ;)

ali ni bosanci mu ne odgovaraju :lol:

a ti si iz Bosne? Šta se ti onda petljaš u stvari Europske Unije? Je l' imate svoju državu? Imate. I nećete nikad biti dijelom EU jer se ne možete međusobno ništa dogovoriti. Jebote. I meni kažeš nešto za Pavelića, a tvoji se dolje lože na desnicu k'o Hepo kocke!? Dobro moj ćaća kaže, kultura dopire do Save. Svakim daljnjim komentarom i tvrdoglavošću samo to potvrđuješ. Što napadaš @iluzionist54? Vi ne učite u školama normalno razgovarati? Eto, ode mi tlak na 800 kad netko iz Trokutistana nađe solit pamet! Plaćajte porez ovdje pa se miješajte u našu politiku!

freakshow :party:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2722777
Čekaj bre, tebi govore da si iz Srbije na gay.hr :lol:

Ovo je predivno... :lol:
#2722832
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2722769#p2722769]Srklet napisao:[/url]OMG OMG! ima čak i hrvatski srbin koji misli da je bolji od srba u srbiji jer živi u hrvatskoj! :lol:

Naravno da pripadam hrvatskom kulturnom prostoru, moji su tu 500 godina i nismo Servo-Turci kao vi, .................

..........................................................

freakshow :party:


a, poturice, pardon, po'rvatice su uvijek bili gori od turaka, pardon, 'Rvata..... :zev:
#2722965
Po čemu sam ja klerofašist? Iz Varaždina sam i budist, a tvrdiš da sam iz Livna, idiote. A Hrvati jesu bili štit protiv Osmanlija i nauči se povijesti, najebali su Srbi, Bosna, Grčka... Tebi je svaka činjenica protiv radikaliziranih imigranata napad na toleranciju, pa odi živit onda kao gay osoba u šerijat zonu i pokori se.

budist iz varaždina :lol:
Korisnikov avatar
By gnossienne
#2722994
Ekipa sa sličnih tema zna biti naporna, ali dobrim dijelom su ljudi na gay.hr sasvim ok. Stvar je u tome da se većina tih koji su ok ne uključuje u teme kao što je ova iz kojih srklet izvlači materijal za pljuvačinu.

Gay.hr je u odnosu na ovaj bolji to što je sajt kvalitetniji u tehničkom smislu i što korisnici ne postavljaju avatare već sopstvene fotografije, plus što je aktivnost na forumu mnogo veća nego ovdje i po broju trenutnih online korisnika koji daleko prevazilazi ovdašnji, a i postovi lete samo tako.

Jedino što srkleta svaki čas nogiraju, pošto je trajno baniran, pa se ljuti. :lol:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!