Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

"Čemu ovo služi, a još i ne radi?

Moderatori: Waldorf, Moderators

Korisnikov avatar
By Rei
#1781414
Kad je vec aktuelno da se postaljaju teme jer sajtovi ne rade :lol:

Elem, youtube... Unazad mesec dana me konstantno zajebava, te nekad radi normalno, te nekad ne koristi ni 1/4 moje internet veze, i to uglavnom ovo drugo! Odavno sam vec popizdeo, malo mi fali da zapalim komp i bacim ga kroz prozor kada nabasam na neki klip koji bih da pogledam. :avalon:


A vi, kako 'te? Mislim, je l' zajebava josh nekoga? :povez:
Korisnikov avatar
By Rei
#1781430
Lelekom adsl 2mb .. Sasvim dovoljno da se strimuje vecina non-hd/480p klipova, ali chesto nece da predje ni 30kb/s..
Korisnikov avatar
By blabla54380
#1781435
znam da iste probleme sa yutubetom :) imaju ovi na beotelu. posto sam cuo da telekom ne sekca ljudima net zbog zagusenja, onda valjda nije do neta. moze da bude ido graficke (ja sam imao taj problem, pogledaj temperaturu graficke mozes preko pc wizarda).
Korisnikov avatar
By Tungi
#1781473
I kod mene je telekomov,tek nekad imam problem sa jubitom,ali nista ozbiljno da pozelim da bacim komp kroz prozor:D
Korisnikov avatar
By Rei
#1781479
Definishi nekad? :)

...

Kakav si problem sa grafichkom imao sprinteru?
Korisnikov avatar
By Tungi
#1781495
Juce recimo,secka,bufferuje...Sporo ucitava i blokira,ali retko..Nekad:)
Korisnikov avatar
By blabla54380
#1781500
pa seckao mi youtube. posto ne igram igrice nisam mogao da primetim na njima da ce graficka da mi crkne :)
Korisnikov avatar
By Rei
#1781520
Pa moja grafichka nece da crkne. Sem ako je ne premlatim u pulpu. :sekirica:
Korisnikov avatar
By blabla54380
#1781525
meni je na kraju crkla, a problem je bio do pregrejavanja sto sam ja iskusno kulirao :D
Korisnikov avatar
By unic0rn
#1781656
isto, ja sam sbb doduse..

nekad mi ucita video za minut, a nekad moram da pauziram i chekam...

na kraju sam skontao da je to do youtube-a, verovatno imaju servere za evropu koji su u odrejdno doba prepuni pa sve to zatrokira
Korisnikov avatar
By Madonna
#1781832
Originally posted by Rei
Elem, youtube...
a jel zna neko kako da linkujem tačan minut koji hoću iz nekog yt klipa? kao 0:34 i da na taj sekund pusti pesmu/vidoja/štagod? i'm stupid :sigh:
Korisnikov avatar
By AngraMaina
#1781853
Meni se dešava da neće da učita video uopšte, cela strana je učitana, na videu je crno i u ćošku je play kao da treba da se startuje, a kad kliknem tu ništa se ne dešava. Refresh nekad pomaže pomaže nekad ne, kod nekih videa se dešava češće nego kod drugih, ne uspevam da izvučem neku pravilnost. Pa šta ću, kad se tako udidi sačekam malo i pokušam ponovo :sigh:
Korisnikov avatar
By Berserker
#1782016
And here is the answer...
Originally posted by unic0rn
na kraju sam skontao da je to do youtube-a, verovatno imaju servere za evropu koji su u odrejdno doba prepuni pa sve to zatrokira

Who knows, možda uskoro treba da platiš članarinu za YT kako bi ti stavio maksimum dnl :shocked:
A ako ne, eve ti bejzik akaunt...
Korisnikov avatar
By Rei
#1782184
Originally posted by unic0rn

isto, ja sam sbb doduse..

nekad mi ucita video za minut, a nekad moram da pauziram i chekam...

na kraju sam skontao da je to do youtube-a, verovatno imaju servere za evropu koji su u odrejdno doba prepuni pa sve to zatrokira
E super :) Mislim, da nisam jedini :D

Uglavnom je ovo drugo, ajde da kazhem u 70% sluchajeva, strashno frustrirajuce.
Korisnikov avatar
By 2kune
#1782291
kažu da je zdravo s vremena na vrijeme dobiti nervni slom... eto, tehnologija može i za to korisno poslužiti... :pivce:
Korisnikov avatar
By Rei
#1782303
Ne treba potiskivati osecanja ... Treba manichno vrishtati kad god nam se pruzhi prilika :)
By whacked
#2857673
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!