Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By ::fy::
#951282
Slika Slika

FOXLife, kanal koji je nedavno počeo da emituje program za područije (kako se to popularno kaže) Adrije - Srbija, Crna Gora, Hrvatska, BiH i Slovenija, najavio je da će uskoro početi sa prikazivanjem veoma popularne američke serije Queer As Folk!

Fox Life je televizijska stanica koju je za područije Evrope, Japana i Latinske Amerike pokrenula Fox Broadcasting Company. Lokalna verzija ove televizije pokrenuta je 9. novembra 2007. godine. FOXLife pre svega emituje serijski program američke produkcije i sitkome, ali i filmove iz FOX produkcije.

SlikaSlika

Pored mnogobrojnih serija koje se već emituje na ovom kanalu i to od 1. epizode, poput Desperate Housewives, Queer eye for the Straight Guy, Ghost Whisperer, Will and Grace, Dharma & Greg, 8 Simple rules i mnoge druge; najavljeno je da će ovaj kanal emitovati i The Simpsons, Queer As Folk, 24, JAG, Friends, ER...

Slika

Za sada kanal emituje u kablovskim mrežama SBB, IKOM i PTT. Kompletan program naše verzije kanala, ako i opis serija koje se emituju na ovom kanalu možete pronaći O V D E.

SateliTV/Forum SBB
Korisnikov avatar
By EnRage
#951294
Uh, kad se to zavrti po hrvatskim kabelskim mrezama pa kad to skuzi katolički pop (koji ima prikljucak...) i prijavi kardinalu :lol:
By Sixto
#951347
jbg nemam kablovsku
Korisnikov avatar
By Morpheus
#951355
Upravo sam pogledao emisiju Queer Eye i ne cini se losom,mada me ovaj plavi nervira :)
Korisnikov avatar
By djo
#951356
QAF je najobičnije đubre :turpija: bolje gledati "ljubav navika panika" :nokti:
By Sixto
#951357
Originally posted by bojandjo
QAF je najobičnije đubre :turpija: bolje gledati "ljubav navika panika" :nokti:
:lol:
Korisnikov avatar
By kal zakath
#951361
Originally posted by bojandjo
QAF je najobičnije đubre :turpija: bolje gledati "ljubav navika panika" :nokti:


:hail2: :hail2: :hail2:
By superfly
#951363
Originally posted by bojandjo
QAF je najobičnije đubre :turpija: bolje gledati "ljubav navika panika" :nokti:
slazem se.
u istu grupu bih metnuo i queer eye for the str8 guy. ono je ogavno!!!
Korisnikov avatar
By colorado
#951365
I ja se slazem.

Ako vec hoce nesto kvir, bolje nek' puste L Word.
Korisnikov avatar
By Zonche!
#951387
Fuck sad necu moci kevu da zaustavim da to gleda :lol:
Korisnikov avatar
By jukie
#951417
Originally posted by Morpheus
Upravo sam pogledao emisiju Queer Eye i ne cini se losom,mada me ovaj plavi nervira :)
Gledao sam i ja, i celo vreme razmišljam da ih zovem da mi srede garderobu, urede stan, napune frižider tartufima i guščjom džigericom i depiliraju mi dlake u ushima

U prvih pet minuta su postavili situaciju kao da je tip totalni trash fuj fuj bljak, a posle smešno kratkog lickanja odjednom je fini dasa i kreću da ga grle & ljube kao da im je najbolji drugar

Ali sviđa mi se što opet daju Džima Belušija
mmm... voluminozno...
Korisnikov avatar
By Hys.
#951479
Originally posted by jukie
Originally posted by Morpheus


Ali sviđa mi se što opet daju Džima Belušija
mmm... voluminozno...
:up: :giggle:
Korisnikov avatar
By nEne
#951612
ni ja ne volim QaF, iako sam zbog galea harolda, odgledao celu prvu sezonu... :D ali super mi je to sto ce se prikazivati na kablovskoj i sto ce je moci pogledati neki kojima ce se svideti...

i neke nove generacije nek' odrastaju uz QaF kao sto sam ja odrastao uz Beverly Hills 90210. :roflmao:
Korisnikov avatar
By Kiborg
#951641
Odgledao sam dosta epizoda na Pro7. Serija mi se jako dopala, gledaću je obavezno ako bude na Foxlife_u.
Korisnikov avatar
By Zoe
#951698
Na kom kanalu je to?
Korisnikov avatar
By anche
#951786
pa ovo je zaista iznenadjenje. i to lepo :grin:
onda, mozda, nekad, nekako, neko i emituje l word...


a da... ovi sto :drka: na qaf neka samo razmisle (ako iole ima potencijala za takvu mentalnu aktivnost!) KOJA druga serija raspreda gej egzistenciju na taj nacin. pa onda neka nastave sa izdrkavanjima - to verovatno i rade, krisom :lukavi:
Korisnikov avatar
By decko
#951859
Uhm...odgledao sam seriju (tad sam jos bio u fazonu - wow ne mogu da poverujem da je ovo neko snimio :lol: ) ali ne smatram je toliko kvalitetnom da bih je gledao opet :)
Na zalost, pa sam pogledao samo prvu sezonu serije L Word a to mi se bas bas gleda :)

:love: Jennifer Beals :love:
Korisnikov avatar
By MARQUE
#951909
A gdje si to pročitao da će ići? Oni su svašta najavili da će ići na tom kanalu, jedno barem 60 serija sam cuo da ce ici jednog dana "kada za njih bude mjesta u rasporedu". Ko fol sada nemaju mjesta iako sam 8 Simple Rules gledao već 116 puta jednu te istu epizodu, ali oni i dalje nemaju mjesta u satnici :gubitnik:

Također, niti na jednom FOX Life-u (talijanskom, španjolskom, francuskom, poljskom) nisam vidio da je ikad išao Queer As Folk. Tako da sumnjam da će ići na ovom našem balkanskom pošto se više-manje puštaju iste serije na svim FOX life kanalima naravno u određenom vremenskom razmaku ...

Ali živi bili pa vidjeli .. daj Bože da jednog dana i to vidimo, meni je serija odlična :misli:
Korisnikov avatar
By ::fy::
#951921
Informaciju je na forumu moje kablovske televizije (SBB) izneo čovek koji tvrdi da radi za FOX Life (a s obzirom da je izneo neke informacija koje nisu bile poznate u javnosti, poput tačnog datuma početka emitovanja i programske šeme kanala, a koje su se pokazale kao tačne, nema razloga da ne verujem)
Korisnikov avatar
By Morpheus
#952058
Originally posted by Zoe
Na kom kanalu je to?

Ako si preko SBB-a onda je umesto nemackog sportskog kanala DSF
Korisnikov avatar
By Zoe
#952078
Ehej, nasla sam ga! :klap:

Tnx!
Korisnikov avatar
By KiWi
#952084
Ja sam preko SBBa .. I još uvek imam DSF .. Evo sada igraju onu igru gde trebaš da pogodiš razlike na slikama za 10.000 Eur .. U Pančevu će izgleda, kao i HBO, stići sa zakašnjenjem.
Korisnikov avatar
By erkondisn
#952196
radijus vektor??? su vratili enter u ponudu? bitno da su ubacili svet plus :giggle:

nije valjda da su gori od ikoma
Korisnikov avatar
By Nbegi
#952307
LOL dobro si informiran, nisu vratili Enter :)

Ali jesu ubacili RTRS pa mogu izravno promatrati što rade bosanski Srbi :lol:
Korisnikov avatar
By erkondisn
#952316
Originally posted by Nbegi
LOL dobro si informiran, nisu vratili Enter :)

Ali jesu ubacili RTRS pa mogu izravno promatrati što rade bosanski Srbi :lol:
kopiraju hrt-ov teletekst ako ne nista :lol:
Korisnikov avatar
By Nbegi
#952329
Ljubitelj sam teleteksta :lol:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!