Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Rei
#2225442
Igra li se? Je l' valja? :) Vidim da dobija dobre ocene od igraca ali se reviewsi ne pojavljuju
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2225470
e cuo sam i ja da je fantasticna igra. mada ja nisam igrao ni witcher 1. skinuo juce, ovih dana cu to da overim :wundy:
Korisnikov avatar
By Enzo
#2225807
Reviewsi se ne pojavljuju jer su svi toliko uživljeni u igru.
Nisam ju još skinula jer nemam vremena sad za igranje igara. Skinut ću je, I promise. Časna pionirska. Radujem se mnogo.

Čujem da je dobijala toliko 1otki od usera da su Biowareovi zaposlenici išli davat mu nule samo da mu skinu rejting. :D
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2225813
Joj, majko. Ja ignorišem danima da je ovo izašlo. Virtuelno guram prste u uši i la-la-la-lačem. Nemam kada ovome da se posvetim i mislim da neću moći do Jula. :(
Ali evo, istipkaše na Rock, Paper, Shotgun review - ne slažemo se uvek, jer umeju peroštri da budu, ali su neizostavno zanimljivi.


Slika <<< Clicky :D
Korisnikov avatar
By Rei
#2225815
Ah, review bombing, kako ja volim tu dramu :D I Dragon Age 2 je dobio slican tretman, Metacritic user score 43 :D

Witchera sam odlucio da se igram kad upgradeujem komp, a i resio sam da smanjim sa piraterijom pa da ga ugrabim kada bude na nekom snizenju mozda, tako da se za sada samo raspitujem :cigareta:
Korisnikov avatar
By 2Q2Bstr8
#2226384
review-a nije bilo zbog zero day patch-a, tako tražio CD projekt. skinuo, pa ćemo videti, mada imam osećaj da će me smoriti. :sigh:
Korisnikov avatar
By Enzo
#2226506
Originally posted by Rei

Ah, review bombing, kako ja volim tu dramu :D I Dragon Age 2 je dobio slican tretman, Metacritic user score 43 :D
Ma da? Otkad je DA2 izašao, čujem samo loše stvari o njemu. Ali nisam dovršila igru, ali evo kaže jedan prijatelj danas, igra W2 i misli - ovo je DA2 trebao biti. I da su najsitniji detalji u W2 bolji od kompletnog Kirkwalla. Što me pogađa na osobnoj razini jer obožavam tu igru. :drama:
Korisnikov avatar
By Rei
#2227007
^ Pa, DA2 je cudna igra, losa a opet na neki nacin zabavna za igrati, mislim da ipak nije za toliko losu ocenu.
#2864887
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!