Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

By Simor
#1899934
Ako vam se iz nekog čudnog razloga dopada Vaya Con Dios, pa još ako vam se dopada i njena, meni hiper iritantna, pesma "Nah Neh Nah", onda ćete sigurno uživati u interpretaciji te pesme koju je izvela jedna naša so-called pevačica na Pinku, televiziji koju Republička radiodifuzna agencija još uvek nije ugasila, čime se količina čudnosti na ovoj temi vinula do neslućenih razina.

''

Priznajem da mi se od interpretacije više dopala facijalna ekspresija.
By ~ Le Saint X ~
#1899938
:lol:
:lol: i opet
:lol:


Ja volim VCDios
i ovu pesmu

ovo je urnisanje...
malo zbrza imena i tako pojede neki glagol
cini se kao da peva
Johnny
Korisnikov avatar
By Kiborg
#1899951
Ha ha, podseti me to na ovaj vel'ki hit:

''
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#1900136
Originally posted by Simor

čime se količina čudnosti na ovoj temi vinula do neslućenih razina.

Meni je ipak najcudnije sto su svi oko nje tako ozbiljni, sve nesto djuskaju, kuliraju i sve super. Zbogom pameti.
Korisnikov avatar
By AngraMaina
#1901229
Cute, Srbija je dobila svoju verziju Ken Lee-ja.

Sviđa mi se kako Tijana Dapčević na 0:46 uzima piće s izrazom lica "treba mi nešto žestoko".
Korisnikov avatar
By *deni*
#1901936
Originally posted by Wilhelmina
Originally posted by Simor

čime se količina čudnosti na ovoj temi vinula do neslućenih razina.

Meni je ipak najcudnije sto su svi oko nje tako ozbiljni, sve nesto djuskaju, kuliraju i sve super....
Bože, pa šta je tu čudno ?
Naravno da im je super. Krkaju, zajebavaju se i njima je dobro.
Što bi se bunili ?

:sunce:
Korisnikov avatar
By DarkStar
#1902030
Originally posted by Simor

Ako vam se iz nekog čudnog razloga dopada Vaya Con Dios, pa još ako vam se dopada i njena, meni hiper iritantna, pesma "Nah Neh Nah", onda ćete sigurno uživati u interpretaciji te pesme koju je izvela jedna naša so-called pevačica na Pinku, televiziji koju Republička radiodifuzna agencija još uvek nije ugasila, čime se količina čudnosti na ovoj temi vinula do neslućenih razina.

''

Priznajem da mi se od interpretacije više dopala facijalna ekspresija.
KEEEEN LIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1902039
e nije ona bas potpuno pogresila tekst...ima tu nekih rudimenata osnovnog teksta...meni su najbolja njena suptilna kafanska podvriskivanja s vremena na vreme
By Guion Nerville
#1902056
a tu je i kriticki osvrt komentatora, od krompira u dupetu do govneta sa trepavicama:

17Vuk:

To samo govori sta te persone (kao ova Maja) misle o narodu !! Naravno da ona smatra da oni koji ce ovo gledati su napismeni i da dalje od potpisa palcem ne znaju !! Naravno ovi nazovi ili kvazi pevaci smatraju nas za stoku kojoj mogu da podvale i ovakve bljuvotine !!
Prvo izvadi krompir iz usta kad pevas a praziluk ti i onako iz dupeta viri !!

mocnabubica:

@17Vuk Sto je najgore ovo i jeste takav narod kakvim nas ona i svi ti kvazi pevaci smatraju! I vrlo lako mogu da nam podvale i govno na tanjiru, ako ima zalepljene vestacke trepavice na sebi
Korisnikov avatar
By Madonna
#1902450
Originally posted by hlaefdige

e nije ona bas potpuno pogresila tekst...ima tu nekih rudimenata osnovnog teksta...meni su najbolja njena suptilna kafanska podvriskivanja s vremena na vreme
:up:
Korisnikov avatar
By badu
#1904230
A ovo je na negleskom, jel' tako?
Korisnikov avatar
By mute
#1904234
ako pogledate tekst videcete da zena zaista to i peva, samo sto je izmumlala (verovatno jedva cekajuci da se baci na zdranje), pa se i ne provaljuje...
By whacked
#2863591
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
By whacked
#2926599
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!