Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Mesta za izlaske, upoznavanje, klubovi...

Moderatori: Hys., Waldorf, Moderators

Korisnikov avatar
By Marayaq
#2807591
Cao ljudi, nova sam.. Valjda sam na dobrom mestu postavila temu :bigsmile:
Hm, videh temu za Novi Sad, ali za Beograd nisam uspela da nadjem nista..

Elem, skoro sam se preselila u Beograd i interesuje me na kojim mestima izlaze lezbejke i gde mogu da ih upoznam :upomoc:
Korisnikov avatar
By sallys
#2807595
lezbejke ćeš najpre "upoznati" na chatu :)
Korisnikov avatar
By heksagon123
#2807605
Upoznat ćeš ih najprije na forumu/chatu, LGBT udrugama, nekim eventima vezanima uz to itd, tako je to uvijek bilo... Što se tiče chata - Samo dogovori kavu što prije, pozovi je na fejs, itd, da vidiš šta ima i kakva je cura jer online je često varljivo, ne možeš steknut dojam o nekome preko neta -zato, kava, dejt - već kroz dan, dva :)--
Većina cura ti visi po forumima jer im je dosadno ili već imaju djevojke itd- tako da budi spremna i na to, al ima i onih koje žele curu naći poput tebe.
Korisnikov avatar
By Urbana_Seljanka
#2807606
Evo Heks je slobodna, fem je bila kad je dosla na forum, sad je butch i nije joj dosadno. Solo je vec dugooooo. Karindza kako voli da kaze kao malo tko. Na fb ima sebe i bglezbacu.
PS jedina je prava lez na forumu. Ima se, moze se.
Korisnikov avatar
By heksagon123
#2807607
ima krasnih cura iz Beograda i okolice, toliko, da mi je žao što ne živim tamo ;), samo ti njih na kavu odvedi i sve super.
ajte, molim vas, koda lezbijaka ima malo. Svaki put kad dođu na forum s ovom tužnom pričom- gdje naći lezbijku, ostanem bez teksta,a priznajte gospođice da niste još ništa ni poduzele po tom pitanju. Diži guzu s kauča! i na dejt.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2807613
^ Urbana, nadam se da si i sama svesna koliko si odbojna. Trebalo bi, ako nisi.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2807614
Marayaq, nemoj pobeci zbog ovakvih, samo ignorisi i pokusaj upoznati ljude sama, bez prica kakve Urbana servira. ;)
Korisnikov avatar
By Urbana_Seljanka
#2807617
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2807613#p2807613]AndrieExilia napisao:[/url]^ Urbana, nadam se da si i sama svesna koliko si odbojna. Trebalo bi, ako nisi.


look who's talking :lol: macko, totalno si
moderna. Onog trena kad si buden zeljela biti privlacna tebi , prvi psihijatar je moj. Nego sto si se zakacila za mene, nisan ganač. . Evo ti “osobe” iz Bg i obrati joj se, trzni se malo, nimoj priko mene poene skupljati. Mozes ti to.Gore glavu
Slika
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2807629
Gde si ti shvatila da se trebas meni svideti?
Nego rasterujes ljude takvim ponasanjem, koje je i samo po sebi odvratno. Ogradicu se, meni je odvratno.
Korisnikov avatar
By gnossienne
#2807684
Evo idi sa @ANDRIEEXILIA na kafu. Fino djevojce.

Peporučila bih ti da ako si tek došla u Bg prvo sama upoznaš grad dovoljno, s nekim s kim se inače druzis. Onda pratis dešavanja tipa Merlinka (prošla, ali biće nova), tribine, predavanja, žurke. Imaš ovih nekoliko LGBT organizacija koje možeš pratiti na fejsu pa vidi kad je neko dešavanje u njihovoj organizaciji. I imaš žurke - Rainbow Party, WB Community je koliko vidim u nekoj pauzi ali ona DJ-ica redovno pušta muziku. Imaš ponekad ponešto i u KC Gradu i Domu omladine Beograda. Od kafića su ti Smajli i xl cafe na Terazijama. Klub Pleasure.

Vidi, mlada si. Najbolje i za početak dobro da prosto upoznaš BG pa onda polako vidiš gdje koja žurka ima. Mislim dešavanja ima, onako solidno. Samo nemoj da žuriš.

Za početak možeš tipkati ovde. Jeste sumorno i dosadno ali može se i ponešto zanimljivo pročitati.

Nije ti dobra ova strategija 'nova sam, ne znam grad, mlada sam, treba mi neko da me uvede u taj svijet'. Napravila si time odličnu pristupnicu predatorima. Kojih na sreću slabo ima ovde. Budeš li se usudila upoznavati nove ljude preko interneta, trebala bi poštovati osnovna pravila bezbjednosti.

Ne brini, neće ti ništa pobjeći. Ja sam dosta dobro kroz virtualnu distancu upoznala scenu, pa se onda uključila u nju. I ništa nisam propustila.

Kažem ti, samo polako i ništa na tacni.
By Sixto
#2807685
Samo slusaj ove dve, to je takav trust mozgova, Pederska Akademija Nauka i Umetnosti.
By Okii
#2820968
Pozdrav svima...
Ovako imam jedan veliki problem koji me godinama muci, niko od mojih ne zna sa sam ja gay, i zelim da tako i ostane, i zato me moji teraju da se ozenim i stvorim porodicu, zbog te teme se svaki dan svadjamo i cak sam hteo da se obesim i morao sam da raskinem sa deckom. Imao sam vezu sa devojkama ali nikada nisam imao sexualni odnos sa zenama jer me ne privlace sexualno. Posle dugog razmisljanja i trazeci izlaz od svih tih problema dosao sam do idee da nadjem lezbejku koja ima iste probleme kao ja i da se vencamo i zivimo zajedno bez ikakvih odnosa. Samo da nasi misle da smo "u braku" i da smo srecni.
A naravno ja cu nastaviti zivot sa muskarcima a "ti" sa zenama. Po mom misljenju je ta idea fantasticna.

Ako je neka zainteresovana ili ima nekih pitanja pisite mi.
Pozdrav :butchfemme:
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2820970
Problem u ovoj državi je sledeći: ljudi nisu u stanju da poštenim radom zadovolje i društvene i ekonomske i emotivne komponente istovremeno zato što neka oblast mora da trpi zbog rada na osnovnim željama.
Najbolje bi bilo da se putem interneta povežeš sa ostalim LGBT+ ljudima da biste razgovarali, razmenjivali iskustva, itd...
Slobodno postavljaj pitanja i daj sebi dovoljno vremena i razumevanja.
Možeš da balansiraš - ako ne želiš da kažeš okolini kako stvari zapravo stoje, to je tvoj izbor i ti zapravo najbolje znaš zašto želiš da zadržiš to za sebe.
Tvoj život će postati lakše kad se pomiriš sa svojom suštinom koja može da se poboljšava konstantnim prihvatanjem.
Emancipacija predstavlja svest o sopstvenoj vrednosti, a ta vrednost nije povezana sa tuđim mišljenjem.
By whacked
#2863149
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!