Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

Da li ćete učestvovati na paradi porodica?

Naravno, porodica je osnova društva i svaki pokušaj da se ta osnova reformiše je poguban po srpske vitalne interese!
5
14%
Naravno, gde god su Dule Savić, Olivera Katarina, Kosta Čavoški i Aleksandra Janković, tu sam i ja!
1
3%
Naravno, šta god organizuju Dveri Srpske to je siguran znak da je u korist srpskog društva i srpske države!
Nema glasova
0%
Na nebu Bog, u državi kralj, u porodici domaćin!
1
3%
Marširala, marširala kralja Petra garda, korak ide za korakom, a ja junak za barjakom!
1
3%
Ne, utučen sam jer je donet Zakon o informisanju pa ću se sa Ljiljanom Smajlović obući u crninu i ošišati a la princ Valijant! Naravno, neću postati Žena u crnom pošto su one antisrpske lezbejke!
6
16%
Ne, delim mišljenje gradonačelnika Beograda da svačija seksualna sklonost treba da se odvija između četiri zida!
5
14%
Ne mogu, spremam krpice za gej paradu!
7
19%
Kakve breskve i kakve penubre! Čitave porodice koje kupuju noću! Prolazi puni muževa! Žene u avokado plodovima, bebe u paradajzu! A ti, Garsija Lorka, šta li si ti radio dole među lubenicama?
11
30%
#1599303
"Srpski sabor „Dveri“ za 12. septembar najavio je porodičnu šetnju ulicama Beograda kao odgovor na gej paradu. Šetnju čiji je cilj afirmacija porodice, tradicionalnih vrednosti i borbe protiv bele kuge u Srbiji, kako kažu organizatori, do sada je podržalo više organizacija i javnih ličnosti.
...
Ovu manifestaciju su pored nekoliko organizacija srodnih „Dverima“ do sada podržali i glumci Nebojša Glogovac, Aleksandar Srećković Kubura i Nebojša Dugalić, poslanica Nove Srbije Aleksandra Janković, profesor Kosta Čavoški, fudbaler Dušan Savić sa suprugom novinarkom Marinom Rajević-Savić, muzičari Asim Savran i Olivera Katarina...
...
Dušan Savić, poznati fudbaler čije ime i danas skandiraju navijači, kaže da se njegova supruga Marina Rajević-Savić i on zalažu za sve što je normalno i zbog toga su podržali porodičnu šetnju.

- Dajemo podršku svemu što je u skladu sa našom srpskom tradicijom i odlučno smo protiv svega što je nastrano i bolesno - kaže Savić. On je zapitao organizatore predstojeće gej parade zašto na skup nisu pozvali „one koji tucaju koze i kobile, pošto i oni treba da imaju svoja prava“."

http://www.alo.rs/vesti/18771/Paradom_p ... seksualaca

:wcsolja:
Korisnikov avatar
By starsailor
#1599323
наравно. Симор, ја и наша деца
Korisnikov avatar
By horus.
#1599366
njah... zar nisu mogli da nadju bolju grupicu za paradiranje...
narkomani, latentni pederi, kurve... omg, this pride is so much better, then gay pride... :lol:
Korisnikov avatar
By boy89
#1599368
porodicna parada, ahahahahahh, sta sve necu cuti. Dakle ovi oz Dveri nisu normalni, ahahaha. Gej parada je protest, bar bi trebalo da bude, jer su nasa prava ugrozena, a porodicna parada nema smisla. Mogu se slobodno kretati ulicama i niko im nece nista, al kada bi neki gej par prosetao drzeci se za ruke, bilo bi svasta, zar ne?
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1599369
Originally posted by Simor

Dušan Savić, poznati fudbaler čije ime i danas skandiraju navijači, kaže da se njegova supruga Marina Rajević-Savić i on zalažu za sve što je normalno i zbog toga su podržali porodičnu šetnju.
jbt koliko sam ja samo neinformisana. 'opće nisam znala da su ovo dvoje velikih ljudi sjedinjeni u gospodu! :volinevoli:
nije da ne verujem uvaženoj aloji, al' me guglprsti zasvrbeše, te saznadoh svašta novo o liku i delu ove respektabilne figure svetosavsko-pravoslavnog novinarstva.

eo recimo:

Originally posted by Spartanka Rajević - Savić

Pre porođaja sa Urošem bila sam prikovana za krevet, a čim sam pomerila nožni prst, morala sam u bolnicu, pa je rođen sa 7 meseci, ali sam ga, kao i Vujadina čeličila od malih nogu - u januaru ih tuširala hladnom vodom, puštala da idu bosi... i zato su zdravi kao dren
dakle, tu su svi elementi mitološkog rađanja; jes da ih nije porodila iz glave, al na ovu skupoću ni nožni prst ne treba olako shvatiti, o magičnom broju 7 da i ne pričam. zatim, sve čestitke na simbolici imena, osobito drugog lucky deteta.


pitam se dal' su vujadinova januarska tuširanja bila praćena mentalno-uslovljavačkim treningom u desetercu?

v: maaaama, hlaaaadno mi je!

mr-s: nemoj tako, anđele mamin! setimo se šta je tvoj imenjak govorio u najtežim trenucima:

"О синови, моји соколови,
Видите ли проклијето Лијевно,
Ђе у њему бијели се кула?
Онђе ће нас бити и мучити:
Пребијати и ноге и руке,
И вадити наше очи чарне.
О синови, моји соколови,
Не будите срца удовичка,
Но будите срца јуначкога,
Не одајте друга ни једнога,
Не одајте ви јатаке наше
Код којих смо зиме зимовали,
Зимовали, благо остављали;
Не одајте крчмарице младе,
Код којих смо рујно вино пили,
Рујно вино пили у потаји."




v: ali meni je hlaaaadno! pusti bar malo tople vode, neću nikad izdavati jatake, oca mi amfilohija! a i pena mi ide u oči!

mr-s: dušo mamina, malo pene nije ništa! kako ono kaže stari vujadin, a?

"Не лудујте, Турци Лијевњани!
Кад не казах та те хитре ноге,
Које-но су коњма утјецале,
И не казах за јуначке руке,
Које-но су копља преламале
И на голе сабље ударале,
- Ја не казах за лажљиве очи,
Које су ме на зло наводиле,
Гледајући с највише планине,
Гледајући доље на друмове,
Куд пролазе Турци и трговци."


ah, family values!
pa kako onda čovek da ne podrži sve što je normalno?
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#1599371
:doh: :doh: :doh:

Svaki komentar je suvisan... :novine:


BTW, zaprepasten sam sto je i gospodin Glogovac medj' "normalnim porodicnim" ljudima... Nece njegov film, a ni predstava mojim ocima vise biti pogledani! :sudija: :giggle:
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#1599375
Originally posted by Spartanka Rajević - Savić

Pre porođaja sa Urošem bila sam prikovana za krevet, a čim sam pomerila nožni prst, morala sam u bolnicu, pa je rođen sa 7 meseci, ali sam ga, kao i Vujadina čeličila od malih nogu - u januaru ih tuširala hladnom vodom, puštala da idu bosi... i zato su zdravi kao dren

:shok: :shok: :shok:


:smeh: :smeh: :smeh:


:lood: :lood: :lood:

:psiholog:


Ali, Vujadin! :lol: Ne verujem! :roll:
Korisnikov avatar
By Winter
#1599376
nismo o tome jos razgovarali...mozda posle rucka :lol:
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#1599379
Originally posted by Winter
nismo o tome jos razgovarali...mozda posle rucka :lol:

:pucaodsmeha: :pucaodsmeha: :pucaodsmeha:


:up:
By Simor
#1599380
@Lepa Krepa, sve si pomešala. Antonić Slobodane, aktuelni šef Odeljenja za sociologiju Filozofskog fakulteta u Beogradu, guslao je, umesto uspavanki, svojoj deci epske junačke pesme. Marina je samo nožnim prstićima kupala dete u hladnoj vodi.
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#1599383
Originally posted by Simor
@Lepa Krepa, sve si pomešala. Antonić Slobodane, aktuelni šef Odeljenja za sociologiju Filozofskog fakulteta u Beogradu, guslao je, umesto uspavanki, svojoj deci epske junačke pesme. Marina je samo nožnim prstićima kupala dete u hladnoj vodi.

:pucaodsmeha: :pucaodsmeha: :pucaodsmeha: :smeh: :smeh: :smeh:


:drama: :drama: :drama:


Stvarno nisam verovao da ima tak'ih ljudi... :lol:
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1599386
Originally posted by Simor
@Lepa Krepa, sve si pomešala. Antonić Slobodane, aktuelni šef Odeljenja za sociologiju Filozofskog fakulteta u Beogradu, guslao je, umesto uspavanki, svojoj deci epske junačke pesme. Marina je samo nožnim prstićima kupala dete u hladnoj vodi.
ou, kam on. nema šanse da i marinada nije tu i tamo pustila glas iz bijela grla - pa ko bi dao deci imena uroš i vujadin, a da onda propusti da ih u detinjstvu napoji na izvoru narodne mudrosti? nou ef uej.


Originally posted by Simor
Antonić Slobodane, aktuelni šef Odeljenja za sociologiju Filozofskog fakulteta u Beogradu
:shok2:
daj me nemoj jebat! kad se to desilo?????
jbt filozofski stvarno tone deeper and deeper.
By Ulix
#1599388
:lol:

A paradiraću, jašta. Sve za očuvanje tradicionalne porodice serbske! Stavljam svoje pedersko rame na točak.

:pilence:
Korisnikov avatar
By ns.happy
#1599389
Originally posted by Simor
"Srpski sabor „Dveri“ za 12. septembar najavio je porodičnu šetnju ulicama Beograda kao odgovor na gej paradu. Šetnju čiji je cilj afirmacija porodice, tradicionalnih vrednosti i borbe protiv bele kuge u Srbiji, kako kažu organizatori, do sada je podržalo više organizacija i javnih ličnosti.
...
Ovu manifestaciju su pored nekoliko organizacija srodnih „Dverima“ do sada podržali i glumci Nebojša Glogovac, Aleksandar Srećković Kubura i Nebojša Dugalić, poslanica Nove Srbije Aleksandra Janković, profesor Kosta Čavoški, fudbaler Dušan Savić sa suprugom novinarkom Marinom Rajević-Savić, muzičari Asim Savran i Olivera Katarina...
verovatno bi podrzao i tata dokic da mu sud nije stavio zabranu prilaska cerki... :zid:
Korisnikov avatar
By IriS
#1599390
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
kako me lepo nasmejaste :radosnice:

Originally posted by sing&dunum
BTW, zaprepasten sam sto je i gospodin Glogovac medj' "normalnim porodicnim" ljudima... Nece njegov film, a ni predstava mojim ocima vise biti pogledani! :sudija: :giggle:
njegov tata je popa u Pančevu. :pop:
Korisnikov avatar
By Madonna
#1599391
Originally posted by horus.
narkomani, latentni pederi, kurve... omg, this pride is so much better, then gay pride... :lol:
hahahah :up:
Korisnikov avatar
By Winter
#1599392
:shamar:....s tobom valjda...jos ti i rucak spremila...a ti meni tako...mislila sam da smo mi (razorena)porodica :lol:
By Simor
#1599393
Originally posted by sing&dunum
Stvarno nisam verovao da ima tak'ih ljudi... :lol:
"Uspavljujem decu i čitanjem pesama o kosovskom boju zato što su to lepe pesme i zato što želim da deo svog detinjstva, jer sam ja tako uspavljivan, prenesem njima, i treće, zato što od njih želim da napravim dobre patriote. Neki put razumeju te pesme, neki put ne razumeju. Jedan od njih kaže: 'Tata, ostavio sam ruho na ovoj stolici.'"

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=220061
Originally posted by Lepa Krepa
:shok2:
daj ne nemoj jebat! kad se to desilo?????
jbt filozofski stvarno tone deeper and deeper.
http://web.f.bg.ac.rs/index.php?option= ... =12&id=258
Korisnikov avatar
By ns.happy
#1599400
Originally posted by Lepa Krepa


:shok2:
daj ne nemoj jebat! kad se to desilo?????
jbt filozofski stvarno tone deeper and deeper.
sta se cudis, to je antonic...

Slika
Korisnikov avatar
By Madonna
#1599401
Originally posted by Winter
:shamar: ....s tobom valjda...jos ti i rucak spremila...a ti meni tako...mislila sam da smo mi (razorena)porodica :lol:
ma razorena ili ne, bitno je da ti meni rucak spremas! :lol:
sta cemo za decu... :zabrinut:
Korisnikov avatar
By Winter
#1599429
deca će doći posle...ako prebrodimo ovu krizu (i bračnu i ekonomsku) :lol:
Korisnikov avatar
By Combo
#1599435
Voleo bih da dođem sa svojim partnerom i naša dva mala sina, da.

Prst u oko - mnogo volem te situacije.

Nego treba misliti i na bezbednost dece, iz tih razloga smo se i makli odande, sa ili bez šetnji.
Korisnikov avatar
By Daliborka
#1599437
Niko ko je iole posten i iskren prema sebi i drugima nece rado ucestvovati na toj komicnoj paradi porodica.
Pa sukob generacija je sad na vrhuncu, samo sto ne kulminira, clanovi porodica ne mogu ocima da se gledaju, pune novine crnohronicnih naslova - " Sin ubio oca posle visegodisnjeg maltretiranja ! "," Krio les oca u zamrzivacu zbog penzije ", " Cerka pretukla majku zbog bonova za povlastice u mesari " i sl., a sad ovamo ce kao svi slozno da paradiraju.
Jadna ta deca koju fanaticni roditelji nateraju da idu na tu paradu i da se smeskaju i glume srecu, a u sebi zapravo da kipte od besa i smaranja.
UA !!!!
E ,a koliko ce na toj apsurdnoj paradi tek prikrivenih pedera biti medju tim navodno dobrodusnim i cestitim taticama koji glume uzorne muzeve i oceve, a tajno i u diskreciji se slade mladim momcima, o tome necu mnogo ni da mislim, da ne bih povratila od gadjenja.
:down:
Korisnikov avatar
By Lepa Krepa
#1599459
Originally posted by Simor

'Tata, ostavio sam ruho na ovoj stolici.
what a disaster waiting to happen. već vidim siroto dete kako u školi odgovara razrednom bully-ju "prođi me se, ne zameći kavge!"
By J...
#1599462
Originally posted by Simor
Dušan Savić, poznati fudbaler čije ime i danas skandiraju navijači, kaže da se njegova supruga Marina Rajević-Savić i on zalažu za sve što je normalno i zbog toga su podržali porodičnu šetnju.

- "Dajemo podršku svemu što je u skladu sa našom srpskom tradicijom i odlučno smo protiv svega što je nastrano i bolesno - kaže Savić. On je zapitao organizatore predstojeće gej parade zašto na skup nisu pozvali „one koji tucaju koze i kobile, pošto i oni treba da imaju svoja prava“."


http://www.tv.novosti.rs/upload/images/ ... ic%20v.jpg





Kobila? :nerd:




:jankovicka:
Korisnikov avatar
By smaug
#1599468
Originally posted by Lepa Krepa
Originally posted by Simor

'Tata, ostavio sam ruho na ovoj stolici.
what a disaster waiting to happen. već vidim siroto dete kako u školi odgovara razrednom bully-ju "prođi me se, ne zameći kavge!"
:lol: :lol:
Originally posted by sing&dunum
BTW, zaprepasten sam sto je i gospodin Glogovac medj' "normalnim porodicnim" ljudima... Nece njegov film, a ni predstava mojim ocima vise biti pogledani! :sudija: :giggle:
Ja se secam kad su se 'gospodin' Glogovac i 'gospodin' Djokovic iskenjali u Utisku kako za trpezu pre djeda niko ne sme da sedne...
Skroz normalni porodicni ljudi, i skroz normalne porodice, jebote...
Sto bi rekla MIrjana Markovic: 'Mi smo jedna porodicna porodica'.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!