Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Vix
#697853
Da li ste se nasli nekad u situaciji da vam neko kaze "odjebi"?
Kako ste se tada osećali?
I da li ste to nekad nekom rekli?
By Çâðê_DUP
#697919
Da, ali licno smatram da je suludo gubiti zivce oko takvih ljudi. Sama ta rec "odjebi" vise govori o osobi koja ti je tako nesto rekla, nego o tebi. Nije prijatno, ali sta ces. Opreznije iduci put :)
By ~ Le Saint X ~
#697921
Nikada nisam rekao tako nesto nekom...
cak i u obicnom razgovoru...

Nisam ni dobio takvu rec od nekog...najblize je bilo...

videcemo se posle - u smislu 'otkaci se od mene'
Korisnikov avatar
By Delete
#697927
Bila sam u prilici da to kazem, kad je "ta" prevrsila svaku meru i nisam mogla vise da tolerisem njeno maltretiranje.
Korisnikov avatar
By Instruare
#697952
Pa pljunuo sam liku u facu, sta drugo. Takvu vrstu ponasanja ne tolerisem.
Korisnikov avatar
By Mars
#697966
Jao, jeste. Sada se sećam, u vojsci. Aca, od milja zvan bucko Coa. Nadahnuto sam mu pevao pesmicu koju smo smislili za njega, (nevezano za debljinu, nešto drugo je bilo u pitanju) i bio sam mnogo mnogo mnogo dosadan i naporan, i što se on više nervirao ja sam glasnije pevao, i na kraju, evo kao da juče bilo, kaže meni Coa: "E... ajde malo odjebi!". Na šta mu ja reko "Ok, što ne kažeš..."
:D

A ja mislim da to nikad nisam rekao. U svakom slučaju, to mi je nekako NEDOVRŠENO, nedorečeno, neprecizno. Mislim da je moj favorit - "ZAJEBI, da te ne bi SAD polomio". Ali u zadnjih nekoliko godina imam posla sa finim ljudima i nema potrebe za ovim manifestacijama, ni verbalnim ni neverbalnim.
Korisnikov avatar
By Error
#698089
Cesto govorim foff :rock:
Korisnikov avatar
By decko
#698141
Meni to kaze samo najbolja drugarica kad se posvadjamo! :P Ali znam da ne misli pa je ok...

Ja u sustini sam veoma tolerantan i retko kad neko moze da me toliko izbaci iz koloseka pa da puknem i tako nesto kazem....
Mada...jesam, rekao sam nekim ljudima ali dzabe...neki i posle toga ne odustaju! :ostrisekiru:
Korisnikov avatar
By coka
#698165
Koliko se ja secam niko mi to JOS nije rekao, mada desilo mi se nesto slicno...

Uglavnom ja moram da odjebem druge ali kad zaista pocnu da me smaraju... prvo sve nekako cutim nadajuci se da ce prestati, pa kao ne zelim da ih povredim itd al kad preteras sve ti saspem u lice odjednom :boxer:
Korisnikov avatar
By Seaman
#698175
Mislim da nisam, nije to moj stil.Kad me neko iznervira sa pricom, kazem mu BATALI. :D

Ne znam da li je meni neko rekao da odjebem.:puzzle:
By Paris
#698194
Obicno kazem:"Idi u kurac". :lol:

Mada i "Fuck Off!" nije lose :evilgiggle:
Korisnikov avatar
By Val
#698372
:puzzle: A zbog chega se koriste takve rechi?
Korisnikov avatar
By malecka
#698435
"odjebi" mi kaze sestra kad se posvadjamo... inace, trudim se da budem okruzena ljudima koji ne mogu da prsnu tako lako... :)
a ja samo u pms-u ili kad sam straaasno inervirana koristim "batali me"... ili "aman vise"... :trep:
Korisnikov avatar
By bigirl
#698447
Originally posted by Vix
Da li ste se nasli nekad u situaciji da vam neko kaze "odjebi"?
As far as I can remember... Nope.
Originally posted by Vix
I da li ste to nekad nekom rekli?
Barem jedno 100x.

Mada, u mojoj izvedbi to izgleda ovako:"Odjebi već jednom iz mog života".
Korisnikov avatar
By Deksi
#698482
Odjebi....hmmm...ne secam se da se iko usudio da mi to kaze u zivotu....BTW: "None of you Losers are Good enough for me!" :tos:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#698485
jesam rekla i receno mi je!


i neverovatno mi je da postoje ljudi koji nisu doziveli te situacije
Korisnikov avatar
By m..
#698502
Ne zapravo... Shavtim poentu davno pre nego sto do takog neceg dodje.


Juce mi je doslo da kazem nekoj bivsoj ljubavnici koja me je nesto grlila, a bila je znojava a trebalo je da skonta da ne zelim vise nista s njom, pogotvu sto glumi neku zavodnicu, i hoce da se igra... Ma zhasu, ali nisam rekla, samo sam se sklonila, ne gubi mi se vreme na nju uopste

I rekla sam jos jednoj bivsoj, zato sto je destruktivno krme i dosadilo me je da pokusavam da joj stavim do znanja da ne zelim da trpim vise sranja od nje, a zaista sam pokusala bar 10x da nadjem neki mod da mozemo da postojimo i istom vremenu i prostoru a da se iz toga ne rode nikakva sranja, medjutim digla sam ruke... Razgovori i razgovori nisu pomogli, ni poisle tog odjebi nije shvatila poentu, pa je izbegavam...
By Paris
#698534
Originally posted by hlaefdige
jesam rekla i receno mi je!


i neverovatno mi je da postoje ljudi koji nisu doziveli te situacije
Ili su previse mladi ili jednostavno lazu .

Lazova na forumu ima koliko god hoces :nokti:
Korisnikov avatar
By decko
#698547
A da se mi koji smo to vec rekli udruzimo i kazemo ovima koji to jos nisu culi! :lol: :lol:

Salim se, naravno.... :njanja:

Ja sam fin! :angel:
By Paris
#698553
I ja sam fina :angel: Bog mi je svedok :isus:

Ali neki ljudi ne razumeju jezik nas finih:angel:

Zato nek se :fuck:
Korisnikov avatar
By mmiki
#698616
Ja sam govorio ali drugi nisu meni. :)
Korisnikov avatar
By IriS
#698625
rečeno mi je prilikom histeričnih napada (šta ću, sama sam kriva kad nekog dovedem do histeričnog napada :kosa: )

a ja nikom to nisam rekla... ali jesam varijante tipa: ajde sad sjaši malo; skini mi se s vrata; skloni se od mene i tako to...

mada u 90% slučajeva iskulram, prećutim... i svojim ćutanjem napravim veći pakao tom nekom ko bi trebalo da mi se skine sa vrata :evilgiggle:
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
#698959
receno mnogo puta - u oba pravca:)


dok sam zivio u studentskom domu, to je bio jedini nacin komunikacije sa nekim ljudima.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#699565
pa nikada mi niko to nije rekao, a da jeste... samo bih se udaljio od takvog prostaka...

niti sam ja rekao ikome, koliko god da su me smarali, bio sam fin :lizalica:
Korisnikov avatar
By Blady
#700738
Originally posted by Delete
Bila sam u prilici da to kazem, kad je "ta" prevrsila svaku meru i nisam mogla vise da tolerisem njeno maltretiranje.
Upravo tako
Korisnikov avatar
By svejedno
#700747
Jesam.. ali riba je bila nacisto luda. Rekao sam joj i da je nacisto luda.

I jos neke stvari (jbg), pa sam je izbacio iz kuce u koju je dosla nepozvana.

A meni.. niko mi nije rekao odjebi, iz prostog razloga sto ne maltretiram ljude, pa nema potrebe za tim.
Korisnikov avatar
By Vix
#702982
Pretpostavljam da ta rec znaci POTPUNI prekid komunikacije. Ne vidim razloga zasto bih vise pomisljao na razgovor sa TAKVOM osobom posle TAKVOG komentara. Rec je toliko jaka, da ne moze da opravda iznerviranost; a verujem da se poruka moze reci na drugaciji nacin, tako da ne povredi tu drugu osobu. Deluje vrlo ponizavajuce....
Korisnikov avatar
By svejedno
#719665
Vidi, ova devojka kojoj sam ja rekao svasta nesto & izbacio je sa gajbe nije odustajala ni posle toga...naprotiv.

Mazohista.

Plus mazohista koji ne moze da prihvati da nekome ne svidja... Mislim, ja (jbg) jesam imao sex sa njom (i to pijan, ujutro, probudio se pored nje i jbg...jutarnja erekcija i to...iskoristila ona mene, da tako kazemo ;) ) , ali nista vise nije mogla da ocekuje, jasno joj je stavljeno do znanja.

I sta da radis posle kada te ta riba pita ' a sto ti i ja ne mozemo da budemo zajedno, kao npr, 'ovaj' & 'ona'?

Odgovoris: Zato sto se oni vole, a ti se meni ni ne svidjas.

Iskren odgovor, ne mogu na tu temu da zavijam.

I onda krene opsesija i brate, uznemiravanje.

Onda kazes...odjebi.

Ponizavajuce su stvari koje je ona radila a njoj nije, ocigledno, preterano ponizvajuce kad joj neko kaze 'odjebi'.
Korisnikov avatar
By Val
#719745
Originally posted by svejedno
Vidi, ova devojka kojoj sam ja rekao svasta nesto & izbacio je sa gajbe nije odustajala ni posle toga...naprotiv.

Mazohista.

Plus mazohista koji ne moze da prihvati da nekome ne svidja... Mislim, ja (jbg) jesam imao sex sa njom (i to pijan, ujutro, probudio se pored nje i jbg...jutarnja erekcija i to...iskoristila ona mene, da tako kazemo ;) ) , ali nista vise nije mogla da ocekuje, jasno joj je stavljeno do znanja.

I sta da radis posle kada te ta riba pita ' a sto ti i ja ne mozemo da budemo zajedno, kao npr, 'ovaj' & 'ona'?

Odgovoris: Zato sto se oni vole, a ti se meni ni ne svidjas.

Iskren odgovor, ne mogu na tu temu da zavijam.

I onda krene opsesija i brate, uznemiravanje.

Onda kazes...odjebi.

Ponizavajuce su stvari koje je ona radila a njoj nije, ocigledno, preterano ponizvajuce kad joj neko kaze 'odjebi'.

U ovom sluchaju bash i nisam sigurna ko je koga iskoristio ili ponizio. Mislim...kreshesh nekoga ko ti se CHAK i ne svidja. :zev:
Korisnikov avatar
By svejedno
#719748
Pozivam se na privremenu neuracunjivost u tom slucaju.

Iskreno.

Tek sam ustao, pijan, i neko zensko pored mene..

Ne kazem, greska.

Ali, zaista, privremena neuracunljivost.

Koju je crazy bitch, zaista, jedva cekala.

Iskoriscen sam.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!