![]() |
|
Papa priznao postojanje "gej lobija" u Vatikanu
Papa koristi termin "gej lobi" koji bi ipak kao predsednik Vatikana trebao da
nam svima lepo objasni sta znaci, a ne da plasi i buni svoje katolike kao decu sa Babarogom. Stvarno svasta! Elem, da se primetiti da SPC pazljivo prati kako joj se kolege bore protiv drustvenih promena i onda te iste nazadne uvrede i dezinformacije serviraju svojoj pastvi ovde. LGBT organizacije Srbije bi trebale da svakako odreaguju za ovaj najnoviji primer satanizacije clanova LGBT, naprave paralelu sa SPC u Srbiji i na taj nacin uspostave svoja pravila igre i ostave se vise uloge napucanog i klecavog igraca iz odbrane.
Dedinje, Srbija ·
11.06.2013, 21:40
Ova vest se provlači kroz sve novine, a nigde se ne kaže šta je taj gej lobi. Ko lobira i za šta? Čisto sumnjam da neko unutar kurije agituje za ozakonjenje istopolnih brakova. Dobro, a za šta se onda zalažu? Izgelda da novinarima ovo pitanje nije interesantno. Šteta.
ns ·
12.06.2013, 1:10
|
svet srbija region scena sport kolumna art & s-he-istory coming out zdravlje queeropedia queer filmovi muzika priče teorija prikazi i recenzije religija porno antibiotik intervju istorija sociologija psihijatrija & psihologija putovanja linkovi |
v3.6.5 | Copyright Notice © 1999-2015 GAY-SERBIA.COM. ALL RIGHTS RESERVED. GEJ-SRBIJA.COM. SVA PRAVA ZADRŽANA. |