![]() |
|
Region
Neredi zbog magazina posvećenog seksu
e-novine ·
Kosovo ·
Odabrao: M ·
Dodato: 16. DEC 2012
![]() Nepoznate osobe su u petak uveče demolirale salu u Domu mladih i sportova u Prištini u kojoj je planirano predstavljanje poslednjeg broja magazina Kosovo 2.0, u celosti posvećenog seksu Glavna i odgovorna urednica magazina Besa Ljuci potvrdila je da su neidentifikovane osobe demolirale scenu na kojoj je trebalo da budu predstavljeni sadržaji te da se vode razgovori sa osobama iz LGBT zajednice. "Policija je ovde i ne znamo ko je ovo učinio", kazala je Ljucijeva za prištinske medije. Demoliranje scene nije, međutim, zaustavilo promociju magazina i aktivnosti koje su organizovane u predstavljanju najnovijeg broja. Prethodno je tokom dana protiv održavanja promocije magazina protestvovao jedan broj studenata iz studentske organizacije "Studentski mir", ocenjujući da se time doprinosi nemoralu mladih i da se "uništava" kosovska omladina. Ovaj, četvrti broj magazina Kosovo 2.0 govori o tome koliko su mladi na Kosovu, ali i regionu informisani o seksu, koja shvatanja imaju primat i koji su stereotuipi i pritisci s kojima se društvo suočava kada je reč o seksualnosti. Prištinska telelvizija Klan Kosova je u petak uveče objavila da je odgovornost za demoliranje scene preuzela grupa navijača fudbalskog kluba Priština "Plisat", koji su na Fejsbuku objavili da su oni uništili scenu u Domu mladih u Prištini. Policija Kosova koja je u značajnom broju obezbeđivala promociju magazina, uhapsila je nekoliko osoba a u akciji sprečavanja ekscesa koristila je i suzavac.
Vai Komentari
Bezite od Srbije i Beograda kao djavo od krsta , a ustvari nosite isti krst.Ako hocete da ne licite i da niste kao oni sa severa zasto se onda identifikujete kao oni.Zakljucujem " krv nije voda" svidelo se vama to ili ne !
Prijepolje,24.12.12. ·
24.12.2012, 10:32
svi mi imamo istu muku - navijace huligane!... eto, bar jos nesto sto nas ne razdvaja...
rastkobg ·
Belgrade,
Serbia ·
16.12.2012, 10:52
|
svet srbija region scena sport kolumna art & s-he-istory coming out zdravlje queeropedia queer filmovi muzika priče teorija prikazi i recenzije religija porno antibiotik intervju istorija sociologija psihijatrija & psihologija putovanja linkovi |
v3.6.5 | Copyright Notice © 1999-2015 GAY-SERBIA.COM. ALL RIGHTS RESERVED. GEJ-SRBIJA.COM. SVA PRAVA ZADRŽANA. |