![]() |
www.gay-serbia.com |
Dve lezbejke u Filadelfiji prepustile su se strastima u WC-u popularnog lanca brze hrane McDonalds te je jedna od njih zbog toga napadnuta oštrim predmetom!
Naime, nakon što su odlučile da se, osim trash hrane malo pozabave i sa seksualnim igricama, šef restorana zatekao je dve žene tokom seksualnog čina, te ih je zamolio da prestanu.
One su to učinile i izašle iz prostorije, ali tada su se verbalno sukobile sa nekoliko kupaca. Ubrzo su izašle iz restorana, a ljutita grupa ljudi ih je pratila, a zatim jednu od njih ubola u rame nepoznatim predmetom.
Policajac koji se obratio medijima istakao je da je lakše povređena 40-godišnja majka dvoje dece. Pomoć joj je pružena u lokalnoj bolnici, a policija radi na slučaju kako bi pregledavanjem snimaka sigurnosnih kamera otkrila identitet napadača.