Stranica 1 od 1

Molim za pomoc, smestaj u Njujorku

Poslato: 05 Jul 2013, 23:15
od runlolarun
Dragi svi, situacija je vrlo napeta:))), elem da ne duzim nesto pricu, za 5 dana treba da sam u Njujorku, da li postoji neka osoba koja zna licno, ili koja zna osobu koja zna osobu:) koja moze pomoci sa smestajem, ne mislim da besplatan smestaj, nego da su nekom npr.potrebne dve cimerke, na mesec, dva,tri dana, za neku pristojnu sumu novca, recimo do 450,500 dolara, deo grada nije toliko bitan, samo da imamo svoj sobicak, obe cemo raditi. Molim Vas, ako neko ima bilo kakvu informaciju neka pise.Puno hvala svima!,ili pak preporuku za neki jefitin hostel za neki pocetak..samo nemojte davati linkove craglist,i sl. to prespartah uzduz i popreku, ako neko licno moze pomoci, bila bih vrlo zahvalna i svakako u nekom trenutku oduzila:)

Poslato: 06 Jul 2013, 00:10
od Zibro
Ja sam u NYC nazalost nemam mogucnosti da vam ponudim smestaj ali mozete da pokusate da pronadjete nesto na airbnb.com ili couchsurfing , 450 - 500 dolara je skromno za bilo kakav smestaj u NYC ( tj jeste za dva tri dana ali ne za dva tri meseca ) 600-700 $ je neka minimalna mesecna kirija za sobicak u relativno losem stanju jedno sat - sat ipo voznje metroom od centra . U svakom slucaju sretno a ja cu pitati unaokolo I ako nesto konkretno saznam javljam na u2u.

mozda je za pocetak pametno privremeno se smestiti kod poznanika na nekoliko dana pa nesto naci kad vec budete ovde I kad budete mogli da idete unaokolo I da nesto pogledate.
Craigslist ne mora da bude losa varijanta, ali ne moze se nista bukirati na slepo , moja preporuka , pogledajte oglase zapisite jedno desetak telefona pa kad ste ovde idite na lice mesta da pogledate o cemu se radi I da li vam to odgovara

Poslato: 06 Jul 2013, 07:53
od runlolarun
Moje Postovanje,

hvala najlepse na brzom odgovoru!Nije problem ni da to bude 600 dolara, jer prosto nekih mesec ,dva dana dok ne pocnem da radim moram da tako da kazem-da se stisnem koliko mogu:) ali posto nikog ne znam u NY, niti Nju Dzerziju npr. (koji takodje dolazi u obzir), onda je situacija malo komplikovanija:).Vama se najlepse zahvaljujem na savetima, i molim Vas ukoliko budete culi nesto budite slobodni da pisete..

Poslato: 06 Jul 2013, 16:27
od Orlando the Lady
srećno, devojke!

Poslato: 06 Jul 2013, 17:02
od mOwbid
sigurna sam da ti Azdaja moze pomoci :yes:

Re:

Poslato: 06 Jul 2013, 17:16
od Orlando the Lady
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2556656#p2556656]mOwbid napisao:[/url]sigurna sam da ti Azdaja moze pomoci :yes:
! :lol:

Re: Molim za pomoc, smestaj u Njujorku

Poslato: 06 Jul 2013, 19:28
od Vel boy
ja sam čuo za navodno vrlo pristupačan smeštaj u Hostel 99 http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... _York.html" target="_blank

jeste da je u Harlemu, ali nadam se boljem delu Harlema, čuo sam da je blizu metro linije, blizu svega što ti treba, a prices you can not beat, I suppose.

Srećno i sve najbolje! :) i ako odeš tamo molim te javi se da znam i ja da li je kul mesto!

Airbnb

Poslato: 07 Jul 2013, 00:28
od Luka96
Preko ovog sajta sam ja našao smeštaj u Njujorku
https://www.airbnb.com/" target="_blank
veoma je popularan sajt, veoma siguran jer od oglašivača zahteva verifikaciju lične karte, kućne adrese itd itd.
A takođe cene su banalne, platiš karticom, odštampaš potvrdu, i uživaš

Re: Molim za pomoc, smestaj u Njujorku

Poslato: 07 Jul 2013, 07:17
od Lux_bl
Ja sam se preselio iz NYC nema mjesec dana, provjeriću da lli su mi bivši cimeri već popunili praznu sobu, ali ja sam davao 700$ i dijelio propali loft sa još četvoro. Ugl, javiću

Poslato: 07 Jul 2013, 08:00
od *deni*
A šta tražite u Njujorku ?

Re: Molim za pomoc, smestaj u Njujorku

Poslato: 07 Jul 2013, 08:16
od runlolarun
Hvala svima na odgovorima i predlozima!

sto se tice tog sta trazim, odgovor bi bio-za pocetak nista spektakularno, da mozemo negde da prespavamo, okupamo i slicno, sad, nikakav luksuz ne znam kakav..prvih 7 dana bih ja sama bila,prijateljica ce se prikljuciti sledece nedelje..

Poslato: 07 Jul 2013, 08:22
od *deni*
Čuvajte se samo droge i side.

Poslato: 07 Jul 2013, 08:48
od Katengl
I ladnog betona.

Re: Molim za pomoc, smestaj u Njujorku

Poslato: 07 Jul 2013, 08:51
od Speculum Columbae
I Srba (u dijaspori).

Re:

Poslato: 07 Jul 2013, 08:52
od Blady
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2556656#p2556656]mOwbid napisao:[/url]sigurna sam da ti Azdaja moze pomoci :yes:
:lol: