Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By Waldorf
ja ga ne videh sigurno neke dve godine, a nisam ni znala da je bolestan, tako da sam se jutros onako baš frapirala. mnogo mi je krivo. zaista. bez obzira na neke neočekivane istupe i momente, retki su takvi u onoj crnoj rupi razuma i slobodne misli ba studentskom trgu.
By Ulix
Baš me je rastužila vest o njegovoj smrti. Nisam ga nikada upoznao zato što nisam iz tih voda, ali sam ga par puta slušao na nekim tribinama, u Peščaniku i sl. i baš sam ga poštovao.
Korisnikov avatar
By _miki_
Šteta.
Bio je jedan od retkih ljudi sa javne scene koji su bili dragoceni i koji su nešto značili.
Uživao sam slušajući na njegovim gostovanjima u tv-emisijama, kao i čitajući njegove tekstove.
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
on je jedini profesor koji je u trecoj godini podrzao nas mini protest protiv jednog profesora sa nase katedre. izvanredan covek. RIP
Korisnikov avatar
By Tungi
Imao sam jednom priliku da ga slušam u Servantesu pre 3-4 godine.

RIP.
Korisnikov avatar
By V25
Naravno, a pre svega na veliku žalost, 90% ljudi ne zna ni ko je bio ovak čovek. Jako mi
je žao.
Korisnikov avatar
By Denni85
Dobro, zao mi je ali u zadnje vreme kao da je bio malo prolupao. Secam se onog njegovog debilnog istupa u vezi muzickog spektakla I love '90 kada je poceo kako "ne treba prikazavati da smo se tih godina ludo zabavljali na nekoj zurki..."
Korisnikov avatar
By castor
Slusao sam ga u Pescaniku. Mudar covek. :(
dulcolax kaufen deutschland dulcolax ohne rezept kaufen dulcolax rezeptfrei osterreich
dulcolax ohne rezept dulcolax tabletten kaufen dulcolax rezeptfrei schweiz
accutane rezeptfrei bestellen isotretinoin rezeptfrei kaufen accutane rezeptfrei
keppra kaufen tabletten levetiracetam keppra kaufen berlin
stromectol tabletten kaufen stromectol rezeptfrei stromectol tabletten kaufen rezeptfrei
lasix 40 mg ohne rezept kaufen lasix rezeptfrei schweiz lasix ohne rezept kaufen
maxalt rezeptfrei kaufen maxalt rezeptfrei kaufen maxalt kaufen ohne rezept
accutane kaufen ohne rezept isotretinoin rezeptfrei osterreich accutane ohne rezept
azithromycin kaufen osterreich azithromycin kaufen schweiz azithromycin 500 mg ohne rezept
xenical kaufen ohne rezept schweiz xenical tabletten kaufen xenical rezeptfrei kaufen
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!