Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Za sve nase gledaoce ispred malih ekrana...

Moderatori: Waldorf, Moderators

Korisnikov avatar
By Srklet
#2368322
THIS TOPIC IS ONE BIG SPOILER, IF YOU DON'T LIKE IT - FUCK OFF! :cheer:

veceras se nece spavati, ceka se online ukazanje prve epizode druge sezone. ^^



ja sam naravno isprva bojkotirao prvu sezonu, jer ne volim fantasy inace, al me nagovorise da pogledam. kad se stvar zakotrljala nakon 3-4 epizode, bio sam opcinjen.

onda je jos dosla ova scena i povratka nije bilo :bale:



enivej, u ovom topicu komentiramo seriju i tak to. ako vec nesto slicno ima, spojite. ^^
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2368323
Spoj realne političke istorije i fantazije.
Zavodljivo, mada ne oduzima dah baš.
Korisnikov avatar
By Misfit
#2368325
cunt wait. :hyper:

mene je fentezi mahom smorio još odavno, ali čitav serijal po kojem je rađena serija je skroz netipičan u poređenju sa svim ostalim što se u skorije vreme pojavljuje, barem koliko sam ja upoznat. vredi čitati i te knjige.
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2368396
skidam :)

svidja mi se sto serija zahteva potpuno ukljucenje u pricu kako bi shvatili sta se tu uopste desava. nije laka zabava, tesko je pratiti povrsno.
produkcija je izvanredna, filmska, da su stedeli to vec ne bi bilo to. ovako nesto se ne sme propustiti. :)
Korisnikov avatar
By Misfit
#2368430
^ ima dosta likova i predistorije, sećam se da je meni bilo teško da pohvatam sve konce na početku prve knjige. mada, to je bilo u srednjoj školi, tada mi je pažnja bila potpuno devastirana erekcijama. u svakom slučaju, baš sam se pitao kako seriju prate ljudi koji nisu uopšte čitali serijal, ali koliko vidim - uglavnom su vredni.
kal zakath napisao:Knjige same su mi takvo neviđeno sranje... i da, ja volim fantasy.
what an odd thing to say. :D
Korisnikov avatar
By Misfit
#2368441
rock on, let your freak flag fly. :zastava: :)
Korisnikov avatar
By Misfit
#2368515
posle onog odrubljivanja konjske glave iz prethodne sezone, ova druga je odmah krenula sa bebama i đecom.
no time toulouse, apparently. :party:

Slika
By Sixto
#2368555
Mislim da ima tema, nosi naziv samog serijala Pesma Leda i Vatre. Kontam da cu kupiti Blu rej prve sezone uskoro, drugu upravo skidam.
Korisnikov avatar
By Partybreaker
#2368574
Odgledah epizodu. Fenomenalno!

Brutalno kao i do sada. Svi u svom elementu.

Daeny <3 obožavam je .

Teren pripremljen, očekuje nas odlična sezona. Uvodna epizoda i više nego odlična i dostojna, očekivao sam više zmajeva i direwolf-ova, manje onog govnara odvratnog aka Geoffrey-ja Baratheona -> spoiler! Lannistera ili kako god da mu je prezime.
Korisnikov avatar
By Dominion
#2368586
malo su konfuzno odradili epizodu mada imajuci u vidu kolike su knjige nije strasno. procitao sam sve knjige pa mi sad serija sluzi kao podsetnik :D
By Swanheart
#2368645
sad cu da te zovem da ti prepricam celu epizodu :lol:


ont.
da li sam samo ja ocekivala malo vise od ove prve epizode?
Korisnikov avatar
By nsc
#2368742
na netu vec kruzi i druga epizoda - skidano sa HBO GO Poland

prva mi se mnooogo dopala
Korisnikov avatar
By svejedno
#2368774
ja obozavam knjige.

imam najmsrskijeg lika, najpametnijeg, omiljenog...nemam omiljenog jbg, imam omiljene glave za citanje doduse (tirion, izmedju ostalih, jel) i jebena power struggle je prikazana fenome-fuckin'-nalno.
(plus sam svet & istorija & porodice & seljaci & seljaci u usponu & grbovi & sve to)

fantasy knjige u kojima bre ljudi su ...ljudi. nisu 'dobra ekipa vs. losa ekipa'.
breaking the mold. genijalnost.

..

mnogo mi drago sto serija nije razocarala.

..

lm, ladno jos nisam odgledao novu epizodu - planiram danas.

(i prilicno sam siguran da vec postoji tema....mada je i o knjigama, koliko se secam)
Korisnikov avatar
By nsc
#2368787
i druga epizoda je mnoogo dobra
By Sixto
#2369786
Uzeh na engleskom da citam petu knjigu, ali kanda sam kasno legao jer se ne secam kako sam je zatvorio i ugasio svetlo, samo se probudih jutros! :lol:
Korisnikov avatar
By Dominion
#2370677
druga je vec meh... znam da sam odslushao (audiobooks) sve knjige u cugu ali se nesto ne secam da je melisandre stanisova kurva? a i nisam melisandre tako zamisljao, mogli su nekoga boljeg da nadju od carice van houten.
Korisnikov avatar
By gorilica
#2370679
Meni se dopada ovaj novi trend u serijama, sa kitama koje necenzurisano landaraju. :D
A u ovoj su svi kurati. :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 40
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!