Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Umetnost oblačenja i svlačenja

Moderatori: Hys., Moderators

By Kragi
#2779239
Slika


Gledam nesto lookbook koji mi je inace mnogo, mnogo zanimljiviji od instagrama i divim se tako nekim ljudima koji skroz sportske patike za trcanje kombinuju ovako.
Lotto :love:
By Kragi
#2779364
Znam, odnosno primecujem, ali je stvar u tome sto ovaj momak ima stila i sto uvek nosi dobre patike koje uspesno kombinuje sa ostatkom outfita.
Naravno, jedina stvar koju biste Vi promenili i na slici ispod je njegova obuca, ali obzirom da ja fashion sneackers mnogo volim, toliko da se ta ljubav granici sa fetishom, ostajem pri tome da mi se dopada.


Hogan :love:


Slika
#2779383
Dopadat ce ti se samo ono sto ti ja odobrim kao prikladno, znas ? :ozbiljan:
















Sala.
Nemam nista protiv uklapanja patika u odjevne kombinacije, imam protiv crvenih patika na svima, osobito na konjima od pedeset ljeta. Nije isto kad ih nosi neki momcic ili ti navedeni. Ma koliko bili sarmantni. :ozbiljan:
Postoje i druge boje.

---

Slika
Slika
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2779572
^ obe odevne kombinacije mi se sviđaju. pogotovo druga, nosila bih tako nesto samo bez džepova sa strane na pantalonama, i da mi paše, ne da tu nešto štrči :D
By Kragi
#2780229
Slika

Malo extravagantnije a lepo za one koji bi mogli da iznesu.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!